VİZYONUMUZ

Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini rehberimiz kabul ederek çalışmalarımıza devam etmektir.

MİSYONUMUZ

İnşaat Sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bu doğrultuda sektördeki tuğla bilincini arttırmak, kalite sorumluluk ister ilkesiyle üretim ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, müşterilerimize kalite ilkelerimizden ödün vermeden hizmet vermektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Çalışan ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde ve sürekli karşılamak,

  • Tüm faaliyetlerimizde verimliliği arttırmak,

  • Faaliyetlerimizde iş güvenliği ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemek,

  • Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve her seviyede katılımını sağlayarak nitelik seviyesini artırmak,

  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak,

  • Gelişen teknolojiye açık, girişimci ruhu ile piyasa koşullarına uyum sağlamak,

  • Müşterilerimiz tarafından, adımızın ‘güven’ ve ‘kalite’ ile eşdeğer anılmasını sağlamak,

FİRMA PROFİLİ

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 1976 yılında kurulan fabrika, 1980 yılında Sümer Blok Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş. ailesine geçmiştir. İlk hali ile 15000 m² civarında olan saha kapasitesi Sümer Blok ailesi ile 45000 m² civarına ulaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana kurulu kapasitesi sürekli artmıştır. Fabrika bünyesinde iki adet Hoffman fırın bulunmakta ve doğal kurutma yapılmaktadır.

kalite-politikamiz

Sümer Blok Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş. yatay ve düşey delikli tuğlalar, izo tuğlalar, baca tuğlaları, asmolenler, taşıyıcı asmolenler ve kiremitler üretmektedir. Tuğla ve Kiremit ürünlerimizde TSE , CE belgeleri bulunmakta ve üretimimizi ISO – 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine göre planlamaktayız. Sümer Blok Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş. Turgutlu Tuğla Kiremit Sanayicileri Derneği ve TUKDER Türkiye Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği üyesidir.